Dla autorów gier

Wydaj z nami swoją grę

Jeśli jesteś autorem gry planszowej i poszukujesz wydawcy, to jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli tylko Twoja gra spodoba się ekipie FoxGames i będzie pasowała do naszej linii wydawniczej, to bardzo chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Pierwsze kroki do współpracy z FoxGames

  1. Przede wszystkim przetestuj dobrze grę. Szukamy produktów, które są sprawdzone. Sugerujemy, byś ograł ją nie tylko w gronie znajomych, ale również wśród osób, które nie są z Tobą związane.
  2. Stwórz sobie podstawowy opis gry – opisz jej tematykę, zarys mechaniki, czas rozgrywki, wiek i ilość graczy. Przemyśl i napisz także do kogo kierujesz swoją grę.
  3. Zbierz wszystkie materiały i napisz do nas na [email protected].

Od instrukcji do wydanej gry

  • Jeśli gra nas zainteresuje, poprosimy Cię o instrukcję. Przygotuj ją jak najlepiej, dobrze jest poprosić kogoś, kto zna grę, żeby ją dla Ciebie napisał, ponieważ zbyt dobrze znasz zasady możesz napisać zbyt dużo albo za mało.
  • Dodaj do instrukcji przykłady – mogą być to nawet zdjęcia zrobione komórką podczas jednej z partii. Możesz  dołączyć  do maila filmik (lub link do filmiku), w której opisujesz reguły. Dla  nas najważniejsze jest jak najłatwiejsze przyswojenie zasad gry.
  • Kolejnym etapem jest spotkanie z naszą redakcją, w czasie którego dostaniesz od nas rzetelny feedback. Powiemy, czy jesteśmy zdecydowani by ją wydać, czy też potrzebujesz jeszcze popracować nad swym prototypem.
  • W przypadku decyzji na TAK, ustalimy wszelkie szczegóły formalne i pozostanie czekanie na chwilę, gdy zobaczysz grę w sklepie na półce z grami, a swoje nazwisko na jej okładce.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Komentarze są zablokowane