Łowcy kryształów

Łowcy kryształów to strategiczna gra planszowa przeznaczona dla od 2 do 4 graczy, którzy prześcigać się będą w wydobywaniu drogocennych kryształów Hexis.

Wciel się w rolę górniczego magnata, rekrutuj najemników, wykorzystuj ich umiejętności i zbieraj unikalne artefakty. Nigdy jednak nie pozwól uśpić swojej czujności – konkurencja tylko czeka na okazję, by przekupić Twoich najbardziej zaufanych ludzi i sprzątnąć Ci skarby sprzed nosa!

Filip Miłuński
Autor gier planszowych i karcianych. Założyciel warszawskiej grupy testerów i projektantów Monsoon Group. Na co dzień Creative Director w Lucky Duck Games. Wcześniej szef działu wydawniczego i B2B w Grannie. W projektowaniu najbardziej uwielbia otwarte systemy z dużą liczbą małych decyzji. Umie, choć nie lubi przegrywać. Gra fioletowym. Tata. Biegacz. Ukulelista.

Jan Zalewski
Programista za dnia, który nocą przeistacza się w projektanta gier. Autor CVlizacji i Andromedy. Ogromny fan gier nastawionych na rywalizację i szachów. Entuzjasta e-sportu, piłki nożnej i narciarstwa. W grach najbardziej ceni sobie elegancję zasad,
głębię (przy zachowaniu elegancji) i regrywalność.

Łowcy kryształów - pudełko
image-1

 

Autorzy: Filip Miłuński, Jan Zalewski
Ilustracje: Mateusz Stanisławski, Łukasz Witusiński

Wiek graczy: 12+
Liczba graczy: 2–4 graczy
Długość rozgrywki: 40-50 minut

Kupisz tutaj

Podziel się

Komentarze są zablokowane